Kuidas siia autoga tulla

Pealeht - Teated - Vaimulikud tekstid - Kristlik statistika - Juhtimine - Sisukord
Kui Sul pole aimugi, kus Kehra asub, siis vaata kaarti!
Eesti kaart suure punase noolega Kehrale (36 kb, JPEG-formaadis).
Selle kaardi originaal asub http://www.ibs.ee/kkoda/smallest.zip
Viit Eesti kaardile (36 kb JPEG)

Tõenäoliselt ei vaja Sa nii detailset juhendit, kui alljärgnev. Siiski on paljud meile tulijad korduvalt eksinud ning asjata aega raisanud. Selle vältimiseks olgu siin üsna üksikasjalik skeem.
Siin on kaardike Kehrasse sõiduks. Vajadusel vajuta tähtede kohale, et saada täpsemaid juhiseid.

Tallinnast tulles on vaja St.Peterburi maantee 24. kilomeetril lõuna suunas (enne viadukti näitab tee 36 km Aegviidu) pöörata Piibe teele. Vajadusel vaata skeemi A. Sõitnud umbes 7 km laieneb tee varulennuväljaks, seal tuleb pöörata taas paremale Anija ja Kehra suunas (skeem B).

Kehra Kogudus ning suurem osa linnast asub raudteest lõuna pool. Seetõttu tuleks Anija-Kehra teel meile sõites ignoreerida kõiki Kehra-teeviitu kuni raudteeülesõiduni. Olles ületnud raudtee, tuleb keerata Kehrasse sisse teisest teest vasakule, kus üle põllu juba Kehra majad paistavad. (skeem C). Sellega oled jõudnud ka Kehra keskosa skeemile kohas, kus punane nooleke on, ning võid edasi orienteerudes sõita koguduse maja juurde. Vajadusel on kogu Kehra skeem kätte saadav.

Tartu poolt tulles saab Kehra suunas (29 km) keerata Kose-Ristilt (skeem D). Taas pole mõtet linna sisse keerata mitte esimesest sissesõidust Kaunissaare veehoidla juures, vaid sõita ülapool mainitud ristmikuni (skeem C).

[Kehrasse tuleku skeem]