Kehra Kogudus Meiega saab rääkida! Kui näed ikoonil ONLINE, võta ühendust!
Soovita meid ka oma sõbrale

Vaimulikud tekstid

Pealeht - Teated - Uus - Vaimulikud tekstid - Kristlik statistika - Juhtimine - Sisukord

Sellele lehele olen pannud viiteid vaimulikele tekstidele ja jutlustele, mida olen kasutanud ja heaks pidanud. Mõned neist on minu omad, mõned mitte. Need on edasi antud «nii nagu nad on» - enam-vähem otse maha võetud konspektist ning tehniliselt kodulehekülje jaoks kohandatud. Olen need tekstid üles pannud «ühiseks kasuks». Mingeid eripiiranguid minu tekstide kasutamiseks pole. Tõlkekatkendite ja kellegi ainetel osundatud materjali puhul oleks ilmselt korrektne viidata allikale.

Ajavahemik (päevi):
Vali, kust otsida: