Kehra Kogudus Meiega saab rääkida! Kui näed ikoonil ONLINE, võta ühendust!

Kristlike laulude sõnade andmebaas

Pealeht - Teated - Uus - Vaimulikud tekstid - Kristlik statistika - Juhtimine - Sisukord

See laulusõnade andmebaas on mõeldud tarvitamiseks neile, kes vajavad vaimulike laulude sõnu selleks, et neid vaimulikel koosolekutel kasutada, eriti kilede ettevalmistamiseks. Kehra Kogudusel on aja jooksul tekkinud asjalik laulusõnade kogumik, mida saavad nüüd teisedki kasutada.

Nagu arvata võib, pole see täiuslik ega lõplik kogumik. Lisame laule siia nõnda, kuidas me ise neid tarvitame ja kuivõrd www-esitluse kujule viimine edeneb.

Mõistagi tahame oma andmebaasi näha täienemas. Kui soovid mõnda head ja siin puuduvat laulu kõigile kasutamiseks saata, siis võta ühendust aadressil kehra.kogudus@mail.ee.