Erikorjandus

Pealeht - Teated - Uus - Misjonikool - Vaimulikud tekstid - Kristlik statistika - Juhtimine - Sisukord - Saal

Kehra koguduse juhatus kuulutas 5. märtsil välja erikorjanduse koguduse saali ehituseks. Kõikidele koguduse peredele ja liikmetele saadeti kiri:

Lugupeetud koguduse liige/sõber!

Oleme Jumalale tänulikud, et käesoleva aasta algusest on aktiivselt käivitunud koguduse uue saali ehitus. Vahetatud on massiivsed kandepostid, paigaldatud põrandaalused kommunikatsioonid. Praegu toimub põrandate soojustamine ja küttetorude paigaldamine, õige pea oleme valmis põrandate valamiseks. Saali ehituseks on kulunud üle 100 000 krooni, millest suurema osa on kokku pannud koguduse annetajad. Paljud koguduse vennad ja õed ning koguduse sõbrad on kaasa aidanud nõu ja jõuga.

Jumala abiga loodame saada uue saali korda vähemalt tänujumalateenistuse pidamiseks koguduse 100. aastapäeval 25. juunil 2000. Selle eesmärgi saavutamine nõuab aga veel mitmeid ühiseid jõupingutusi, sealhulgas eriannetusi ja ohvreid saali ehituse toetamiseks.

Kehra Koguduse juhatus on otsustanud pöörduda selle kirjaga kõigi koguduse liikmete poole ning palub Sind (vajadusel koos oma perega) palvemeeles nõu pidada ja avaldada, kui palju saad koguduse saali ehituseks lähemate kuude jooksul annetada. Kirjuta summad, mida Sa usud, et Jumal võimaldab Sul saali ehituse toetuseks anda, vastavate kuude juurde. Saadud andmeid ei avalikustata väljaspool koguduse juhatust, need on aluseks tööde planeerimisel.

Kõnealused annetused tuleks teha nimelise annetusena majandusjuhi Hannes Pikkeli kätte või koguduse ehitus-pangaarvele Hansapangas 1120056881.

Märts: ______________________ EEK
Aprill: ______________________ EEK
Mai: ______________________ EEK
Juuni: ______________________ EEK

Sinu allkiri:

Palume selle kirja valge koopia tagastada täidetult pastori, majandusjuhi või juhatuse esimehe kätte ühe nädala jooksul pärast kirja kättesaamist. Selle kirja allkirjadega koopia jääb Sinule.

Tänulikult

Alland Parman, pastor
Ilmo Kannike, juhatuse esimees
Hannes Pikkel, juhatuse liige