Kehra Koguduse suvelaager Valkla jõesuus, 17. - 20. juuli 1997.

Edasi-tagasi liikumiseks kasuta nooltega nuppu, väljumiseks vajuta tähele G.

Barbecue
Navigeerimisnupp

Mitte küll iga õhtu ei lõppenud mõnusa vorstipraadimisega lõkkel, ent üks õhtu siiski. Laagri lõkkeõhtud olid ajaks, kus päevane rahmeldamine rahunes ja sai elu üle järele mõelda. Kenno Leier oli lõkkeõhtute korraldaja. Ühe õhtu sisse mahtus tavaliselt päevakokkuvõte, ülistuslaulud, järjejutt ja õhtuteema kohane üritus. Eraldi vajab mainimist Hannes Pikkeli poolt etendatud järjejutt. Sel korral oli aineseks Bruce Olsoni tõsieluline misjonärilugu Bruchko. Hannes esitas selle kaasahaaravalt ja kõikvõimalike ja -võimatute lisaefektidega. Misjonärielu sai kõigile selgemaks.