Kehra Koguduse suvelaager Valkla jõesuus, 17. - 20. juuli 1997.

Edasi-tagasi liikumiseks kasuta nooltega nuppu, väljumiseks vajuta tähele G.

Külm hommik mererannas
Navigeerimisnupp

Niisiis ujutakse. Laagrikoha otsimisel oli kõigi põhinõue, et mere ääres peab see olema. Seekordne koht Valkla jõesuus oli 10 minuti sörgi kaugusel merest. Ja merre tuli hommikuvõimlemise järel sörkida. Kes tahtis, läks vette. Hommikune vesi oli nii 11-12 kraadi soe. Enamus piirdus kuiva trenniga. Aga õhtupoole soenes vesi oma 15 kraadini, siiski palju veemõnude nautijaid polnud. Niipalju siis laagrist mere ääres.