Koguduse leht 6 : Mida kingiksid kogudusele jõuludeks?

Pealeht - Teated - Uus - Misjonikool - Vaimulikud tekstid - Kristlik statistika - Juhtimine - Sisukord - Koguduse leht 6
Kallis koguduse liige, hea lugeja - jõuluaeg on kaunis aeg - aeg, mil inimesed teevad üksteisele kingitusi, soovivad üksteisele head. Lugedes allolevaid soove, mõtle, millise kingituse võiksid juba täna ligimesele valmistada.

Mida poetaksid Kehra Kogudusele jõulukotti?

Helari Puu (EKBL asepresident): Poetaksin soovi, et iga Kehra Koguduse liige hindaks oma kogudust kui vaimulikku kodu. Seda eriti sellepärast, et Jumala rahva keskel valitseb eriline õhkkond - armastuse osadus, mis tuleb taevast.

Aade Paulus: Rohkem armastust ja üksmeelt.

Uudo Saaremets: No puuvilju, seda mul on. Muidugi uuenemist ja kasvamist ning ühtekuuluvuse tunnet.

Saara Tooming: Las ma mõtlen veidi. Tean! Armastust, kannatust, osadust ja üksteisemõistmist.

Hanna Parman (sosistab kõrva): Palju kommi.

Misjonikooli õpilased. Andres: Koguduse pere kümnekordset kasvu.

Arvo: 200000 krooni, aga see on vist juba teel.

Rando: Ühte rokkbändi. Ei! Suuremat osavõttu hommikustest ja õhtustest ülistus- ja palvekoosolekutest.

Tiina Nõlvak: Jaa... Armastust ja tolerantsust.

Avo Rebase: Mida ma siis jõulukotti poetaksin? Silmi, mis näeksid murekoormatega inimesi meie ümber ja tunnetust, et meie pulss võiks nende omaga samas rütmis tuksuda.

Heli Karu: Ühe hulga lauluhäältega vendi ja teise hulga aktiivsust ning teotahet koguduse töös.

Georg Kremmer: Ikka suuremat osadust Jumalaga, tahet Vaimus käia, pidevat palveosadust.

Aivy Rebase: Uue saali majale, kui see jõulukotti mahub või siis suure rahakotiga onu. Kindlasti ka misjonimeelse noortejuhi.

Airin Parman: Uusi päästetuid tahaks kinkida.

Ilmo Kannike: Trummikomplekti poetaksin jõulukotti.

Hannes Pikkel: Jõuluaeg on valguse aeg. Siis sündis maailma tõeline valgus - Jeesus Kristus, andis meile võimaluse igavesele elule. Kindlasti paneksin sinna palju armastust, sest armastus on püsiv ja ei kao ära.

Koguduse liikmetega vestles Jaanus Laagriküll

Jõulud