Koguduse leht 6 : Karjase read

Pealeht - Teated - Uus - Misjonikool - Vaimulikud tekstid - Kristlik statistika - Juhtimine - Sisukord - Koguduse leht 6

On kahte liiki kristlasi - Jeesuse järelkäijad ja Jeesuse imetlejad. Esimestel on osadus Jeesusega, teistel seda osadust ei ole.

Merike Tamme (24.11.96.)

Kristlased, pidage meeles, et teie meelelahutused on taevas.

Gert Vaga, tsiteerides Teedi Tüüri (24.11.96.)

Usk on käimine seal, kus ei ole mitte mingisugust põhja all.

Gert Vaga (24.11.96.)

Rõõmus kristlane ei ole kergemeelne kristlane.
Rõõm on parim reklaam sellele, mida Kristus on sinu heaks teinud.
Jumal on võidnud kristlasi rõõmuõliga, mitte mingisuguse hapukurgi veega.

Alland Parman (03.11.96)

Kui kaua teil koosolek kestab? Ma ei tahaks teie ajast üle minna. Kui mu isa jutlustas ühes koguduses, siis öeldi talle, et jutlusta nii kaua kui tahad, aga kell 11 oleme meie siit läinud.

Heldur Kajaste (20.10.96)

Inimese Poeg tuleb ootamatult nagu varas öösel, ütles Jeesus. Mitte nii, et pasunakoorid on üles rivistatud ja ilutulestik valmis ja kaameramehed kohal ja siis Tule nüüd, Jeesus!
Sõber on meile jällegi käe ulatanud. Nimelt Sõbra käsi saatis meile taas saiu.
Alles hiljuti tegin oma ihule eksami ja ma leidsin enda juures hulga vananemise tunnuseid ja see... see... on lausa fantastiline.

Alland Parman (1.12.96)

Tihti on kristlastel justkui vaimulikud pleierid peas. Me ei kuule Jumalat, sest me kuulame seda, mis meile on ette lindistatud.

Kenno Leier (8.12.96)

Jumal tahab sinuga rääkida