Koguduse leht nr 7 : Teri ja aganaid

Pealeht - Teated - Uus - Misjonikool - Vaimulikud tekstid - Kristlik statistika - Juhtimine - Sisukord - Koguduse leht 7

Jumal on seesama ka esmaspäeva hommikuti... Jumal on seesama Esmaspäeva hommikuti

Kristuse taastulekut oodates ei tea kristlased, mis selle vahepealse ajaga peale hakata.
Piibel ei ole meile antud meelelahutuseks, vaid selleks, et meid motiveerida.
Üks kerjus ütles teisele kerjusele, et kus kohast saab leiba - selline on ka evangeliseerimine.
Gert Vaga, 29.12.96.

Nüüd paneme toime ühe korjanduse...
Mina isiklikult ei oska seda raamatut soovitada, aga ma usun, et see on hea. Vaevalt, et mõni kristlik kirjastus võib endale lubada, et ta halbu raamatuid trükib.
Alland Parman, 12.01.97.

Keegi jutlustaja on öelnud, et kui sa oled pärast jutlust maha istunud ja mõtled, et midagi jäi ikka ütlemata, siis tea, et kõik on korras. Sa pole end päris tühjaks rääkinud.
Kui Jumal oma tööd alustab, siis ei otsi ta mingit eeskujulikku super-ekstra-hüper-kogudust, ta võib alustada ka siit.
Mõnikord peame laskma juhtuda seda, et jääme lolliks ja laseme Jumalal teha seda, mida Tema teha tahab.
Kenno Leier, 19.1.97

Jumal on meid loonud selleks, et oleksime osaduses Temaga ja kaasinimestega, ent kui kergesti vahetame selle isegi tähele panemata oma religioossete harjutuste vastu.
Ilmo Kannike, 19.1.97

Kas me mitte läbi usu ei tunne ära mis on tühisus ja mis on õige?
Juba sellest, et sa usud Jumalasse, on sul küljes silt «usklik». Nii ütleb meie kohta ka maailm.
Kui meilt küsitakse, millise meelevallaga me ütleme, et me oleme usklikud. Kuidas sa vastaksid? Võib-olla küsimusega: «Kas Jeesus on meile antud inimestest või taevast?»
Meil ei ole vaja suurt usku, vaid usku suurde Jumalasse. (Tsiteerides Corrie Ten Boomi)
Ingmar Kurg, 26.1.97

Postkaartidel kujutatakse ingleid alati paljaste roosade poisikestena, kuid tegelikult on nad ju sõjamehed ja vägevad kangelased!
Saatan käib meie ümber nagu möirgaja lõukoer, kuid ta on hambutu.
Meie koguduses (Võrus) on vanu võitlejaid vähe. Kui meie noored vanaks saavad, siis on neid jälle.
Toivo Teekel, 7-9.2.97

Täna tuleb kogudusele selline sõnum, pange turvavööd kinni!
Alland Parman ülistusansamblile enne teenistust, 9.2.97

Palve ei ole mingi Jumala informeerimine meie vajadustest, see on palju enamat!
Kenno Leier 16.2.97