Muud huvitavat ja pildikesi

Pildike kohvikust

Viit kohvikupildile

Misjonikooli õhtusöök kohvikus

Kehra Kogudus peab enda kohuseks aidata kaasa Jumala sõna kuulutamiseks igal sobival viisil. Üks võimalus selleks on koolitada kristlasi evangeeliumikuulutamiseks Misjonikoolis. Teine võimalus on ise vahetult Sõna kuulutada. Suviti külastab kogudust palju külalisi, kes aitavad meil korraldada koosolekuid ja üritusi. Teeme koostööd misjoniorganisatsiooniga Operation Mobilisation, kellel on esindus ka Eestis, (kontakt Jyrki Raitila, e-mail jyrkir@omest.om.org). Möödaläinud suvel leidis Kehra koguduse vastuvõtul aset OM Põhja-Euroopa õpetus- ja läkituskonverents 170 osalejaga. 1997. ning 1998. aastal olime taas konverentsi vastuvõtjaks. Kõigi eelduste kohaselt toimub konverents Kehras ka 1999. aastal.
1996. aasta suvel külastas meid kristlik peruu indiaanlaste folk-grupp ARPAY, kellega organiseerisime üle 20 kontserdi Eesti eri paikades.

Viit pildile vabaõhukoosolekust

Vabaõhukoosolek Muscatine (Iowa, USA) külalistega Lilli külas 1995. aasta suvel

Vabaõhukoosolek kogudusemaja ees

Kogudusemaja esine plats pakub häid võimalusi vabaõhukoosolekuteks

Pildike möödunudtalvisest perepäevast, kus pered ehitasid lumelinna, isad ja pojad mängisid õue-salibändi, kuna emad kaasa elasid. Viit perepäeva pildile
Meie kogudus on mõistnud Uut Testamenti nii, et inimesi tuleb ristida nende usu peale, kui võimalik, siis vee alla kastmisega. Siin on paar ristimispilti kahest möödaläinud suvest. Pildid on võetud Aasa talus, kus oma ristimisi toimetame. Stagnaajal, kui avalik ristimine taunitav oli, ristiti samas kohas mitmeid tuntud inimesi, kes olid usklikuks saanud ning kelle ristimine Tallinna kogudustes oleks tõsist skandaali tähendanud.

Viit ristimispildile

Suviti käivad meie koguduses külalised Texasest. Need on üliõpilased, kes tahavd veeta suve misjonitööd tehes. Texase noored on abiks koguduse töös, nende põhiülesandeks on suviste inglise keele klasside korraldamine. Keeleõppimine on Kehra rahva seas populaarne, igal suvel külastab paar-kolmkümmend inimest regulaarseid keeletunde koguduses. Inglise keele õpetaja Tim

Inglise keele õpetaja Wes

Kahtlemata on Kehra Koguduse maja - endine sovhoosikontor - väga hea asukohaga ning kaunis hoone. Mõned vaated.
Vaade majale lõunast
Vaade majale eest
Vaade majale põhjast
Viit majapildile