Muusikatöö

Kehra Koguduses on alati olnud andekaid inimesi, kes on tahtnud Jumalat austada muusikas ja laulus. Mitmed koguduseliikmed on muusikalise haridusega ning teenivad sellega jõudsasti kaasa.
Koguduses tegutseb paarikümneliikmeline segakoor, mida juhatab Heli Karu. Segakoor teenib koguduse jumalateenistustel kaasa vähemalt kord kuus ning seda on külla kutsutud ka teistesse kogudustesse.
Kammerkoor, mida juhatab Külvi Kurg, teenib samuti koguduses regulaarselt kaasa ning valmistab ette tõsisemaid kavasid kirikupühadeks. Kammerkoor on käinud esinemas teistes kogudustes ning teinud kontsertreisi Rootsis ja Taanis.
Noortekoor, juhatajad Heli Karu ja Merike Tamme, alustas tööd, kui ärkamise tagajärjel ühines kogudusega palju noori. Koor on kaasa teeninud oma koguduses ning külas, teinud mitu kontsertreisi Soomesse.
Lastekoorid ja -ansamblid tegutsevad paralleelselt pühapäevakoolidega. Lapsedki esinevad koguduses ning on käinud ühistel väljasõitudel.

Segakoor esinemas Rakke kirikus Segakoor esinemas Rakke kirikus

Koguduse kammerkoor esinemas sõpruskoguduses, Hämeenlinna Vabakoguduses Koguduse kammerkoor Hämeenlinnas

Viit ülistuskoori pildile Ülistuskoor teenimas Piiblipäevadel 1997 Pärnus.

Inglipilt