Hoolekandetöö

Kogudus usub, et ta võib midagi korda saata puudustkannatajate abistamiseks. Mitmed meie koguduse liikmed töötavad kaasa linna ja valla sotsiaalosakondades. Kogudus tegeleb riiete ja toiduainete kogumisega ning puudustkannatajatele jagamisega, lisades juurde ka selle abi, mis välismaa toetajate kaudu saabub. Paneme kokku korjandusi ning toome kokku riideid, jalanõusid, kodutarbeid ja muud tarvilikku, mida suurema hulga kogunedes jagame. Traditsiooniks on kujunemas jõulupakkide tegemine puuduses olijaile ning pühapäevakooli lastele.

Koguduse sotsiaaltöö juhatajad on Irma Ehanurm (764703) ja Tiina Nõlvak (764424).

Illustratsioon