Vaateid Misjonikooli 1996/97 õppeaastasse
Galeriis edasi-tagasi liikumiseks kasuta nooltega nuppu, väljumiseks vajuta tähele G.

Misjonikooli esimene lend
Navigeerimisnupp

Misjonikooli elu koosneb õppimisest klassiruumis ja praktikast kogudustes. Praktika moodustab peaaegu poole kogu õppemahust.
Sellel pildil on hetk, kus kogu Misjonikooli esimene lend on praktikal Paide EKB koguduses. Pärast koosolekuid Koeru vanadekodus ning Türil on kogunetud ühe koguduseliikme koju õhtusööki maitsma.
Seisavad vasakult Rando Selbak ja Arvo Veema (Oleviste), Taavo Vellend (Kuimetsa), Alland Parman (praktikalisi juhtumisi üle vaatama tulnud kooli juhataja), Andres Turnas (Kiviõli). Istuvad Janne Oja (Paide), Kadri ja Reimo Laup (Rapla).