Vaateid Misjonikooli 1996/97 õppeaastasse
Galeriis edasi-tagasi liikumiseks kasuta nooltega nuppu, väljumiseks vajuta tähele G.

Indrek Luide
Navigeerimisnupp

Misjonifondi esimees Indrek Luide vaatab lootusrikkalt klassi. Misjonifond on Misjonikooli patroon-organisatsioon ning ka reaalne toetaja. Seepärast loodab Misjonifond kooli õpilastest ka reaalset tulu.
Kooli põhimõtte kohaselt lähevad lõpetajad tingimusteta tagasi oma kogudusse, seega ei läkita neid Misjonifond. Kui kogudus tunneb, et lõpetajad on piisavalt küpsed töötegijad millegi tarvis, on nende asi läkitada.