Vaateid Misjonikooli 1996/97 õppeaastasse
Galeriis edasi-tagasi liikumiseks kasuta nooltega nuppu, väljumiseks vajuta tähele G.

Misjonikooli köögipool
Navigeerimisnupp

Kehra Koguduse abiline Merike Aruste hoolitses selle eest, et kooliõpilastel midagi hamba alla pista oleks. Koguduse kohvik teenis talve läbi koolisööklana. Siin nad istuvad - näljased aga rõõmsad.
Koolielu juurde käis kaasateenimine köögis. See tähendas hommiku ja õhtusöögi ettevalmistamist ning kõikide nõude pesu.
Sügisel seisid kooliõpilased hea ka oma talvise söögilaua varustamise eest. Üheskoos toodi kohale kartulid, tehti sadakond liitrit õunamahla, hapendati kapsaid.