Vaateid Misjonikooli 1997/98 õppeaastasse
Galeriis edasi-tagasi liikumiseks kasuta nooltega nuppu, väljumiseks vajuta tähele G.

Ühsipilt klassiruumis
Navigeerimisnupp

Ühispilt klassiruumis, sügis 1997. Vasakult: Heivi Tuisk (Rapla Vabakogudus), Erik Parker (Paide Metodisti Kogudus), Merle Meekler (Järva-Jaani Kogudus), Chrispyn Reiväli (Pärnu Saalemi Vabakogudus), Kati Täär (Putkaste Vabakogudus), Margus Kalve (Oleviste Kogudus), Andres Gussev (Oleviste Kogudus), Katrin, Maarja ja Ando Turnas (Oleviste Kogudus) ning kooli juhataja Alland Parman. Pildilt puudub Kristi Viilip (Oleviste).