Koguduse laagrid

Laagrite korraldamist on Kehra Kogudus ette võtnud viimased kuus suve. Siin on üks pildike laagrist 1995. aasta suvel, see toimus Kaberneemes. Viit laagripildile
Kehra Koguduse järjekordne suvelaager toimus 17-20. juulini 1997. Laagri motoks oli Valikud sinu elus

Laager toimus Valkla jõesuus ning oli ütlemata tore. Osavõtjaid oli suuri ja väikesi kaheksakümne ümber. Kui varasemad suvelaagrid olid peamiselt pühapäevakooli lastele ja skautidele mõeldud, siis seekord kutsuti kaasa ka kõiki täiskasvanuid. Alustuseks leidus koguduse rahva ja koguduse sõprade seast kümmekond julget. Tahame juurutada seda tava, kuni võime koguduse laagrit nimetada koguduse laagriks juba täie õigusega.

Laager

Mõned meenutused 1997 aasta laagrist:

1998. aasta laager toimus 9.-12. juulil taas Kaberneemes, osa võttis erinevatel päevadel umbes 80 last, noort ja koguduse liiget. Laagri teemaks oli Kadunud ja leitud. Laager lõppes ühise metsa-jumalateenistusega, kogudus tuli tervenisti laagrisse. See on osa traditsiooni juurutamisest, mille eesmärk on muuta lastelaagritena alanud suveüritus tervet kogudust liitvaks ettevõtmiseks.

Laagrijumalateenistuse käigus ristiti ka 7 noort kristlast, kes ühinesid kogudusega.