Mida me usume

Käesolev dokument ei ole meie ametlik usutunnistus, pigem ülevaade sellest, mida me oma parimate arusaamade kohaselt usume ja tõeseks peame. Peame tähtsaks ka Apostlikku usutunnistust ja Nikaia usutunnistust, kuid ei loe neid enda kohta rangelt siduvaks.

Ühtlasi tahame lisada, et me ei arva, nagu oleks meie käes ainus ja kõige õigem tõde. Ülalkirjutatu on meie parim arusaam Jumala Sõnast ning Jumala abiga tahame me seda ellu rakendada. Me püüame selle poole, et olla Uue Testamendi õpetusel põhinev kogudus.